Radnički poražen u drugom meču KPK

Rukometašice Radničkog  su i u drugom meču trećeg kola Kupa pobednika Kupova poražene od ekipe domaćina rezultatom 28-24(11-12).

Tigrice su dobro započele utakmicu,imale vođstvo koje je u pojedinim trenucima iznosili i 3 gola razlike,međutim krajem poluvremena domaćini serijom 2-0 smanjuju na 11-12 što je bio i rezultat na poluvremenu.

Ispostavilo se da je presudan bio početak drugog poluvremena i serija domaćina 5-1 i odlazak na 4 gola razlike.Nekoliko puta su rukometašice Radničkog prilazile na podnošljivih 2 razlike ali je na kraju domaćin slavio.

Najefikasnije u redovima domaće ekipe su bile Florica i Jovanesku sa po 6 golova  a kod gošći iz Kragujevca Todorović je postigla 7 i Radosavljević 5.

SCM Krajova – ŽRK Radnički Kragujevac 28:24 (11:12)