Rezultati 2. dan - Kup Srbije u kajaku i kanuu - sprint 2015

Autor fotografije: Dragan Skorić / Savremenisport.com
Trkama kvalifikacija i finala u disciplinama na 500 i 200 metara završeno je takmičenje u Kupu Srbije za 2015. godinu. 

Za dva dana takmičenja na Adi Ciganliji izveslano je ukupno 77 trka u kategorijama kadeta, juniora i seniora.

Na nacionalnom Kupu ove sezone, pored domaćih takmičara, učestvovale su i posade iz Hrvatske, kao i reprezentativci Turske koji se nalaze na pripremama na Adi Ciganliji.

Nacionalni kup istovremeno je bio i izborno takmičenje za sastav juniorskog i tima za mlađe seniore (takmičari mlađi od 23 godine) za učešće na Prvenstvu sveta koje se od 23. do 26. jula održava u Montemor-u-Velju u Portugalu.

Rezultati 2. dana Kupa Srbije:

K2-200m seniori: 
1. Grujić/Novaković
2. Vekić/Karanović
3. Gulbahar/Jildyrim

K2-200m seniorke: 
1. Esteves/Bates
2. Džombeta/Trklja 
3. ---

K2-200m juniorke: 
1. Poberai/Rafai
2. Rajković/Denić
3. ---

K2-200m juniori: 
1. Milinković/Torbić
2. Rajković/Antić
3. Ham/Levnajić

C1-200m seniorke: 
1. Nikolina Mijušković
2. Nikolina Milić 
3. Katarina Rajković 

K1-200m seniorke: 
1. Sara Sepreni
2. Lasma Liepa
3. Lizzy Bates


K1-200m seniori: 
1. Nikola Škufca
2. Mustafa Gulbahar
3. Zoran Vidović

K1-200m juniorke: 
1. Biljana Relić
2. Marija Dostanić
3. Zorana Bugarski

C1-200m juniori: 
1. Predrag Beronja
2. Đorđe Jovanović
3. Deniel Njari

K1-200m juniori: 
1. Bojan Milinković
2. Strahinja Stefanović
3. Zoltan Ham

K2-500m seniori: 
1. Vekić/Karanović
2. Markes/Kuru
3. Jovanov/Vujičin

K2-500m juniorke: 
1. Relić/Janić
2. Golubov/Jošt
3. Fenjveši J/Fenjveši A.

K2-500m juniori: 
1. Benci/Osman
2. Stojanović/Stefanović
3. Belić/Njari

K2-500m kadetkinje: 
1. Dolovac/Kostić
2. Poberai/Siveri
3. Hornjaček/Janić K.

K2-500m kadeti: 
1. Krnac/Rodić
2. Levnajić A/Leković D.
3. Karlas/Živković

C1-500m seniori: 
1. Strahinja Mladežić
2. Dario Maksimović
3. Nenad Mrdak

K1-500m seniori: 
1. Stefan Vekić
2. Gabor Bozsik
3. Borislav Lazić

C1-500m juniori: 
1. Nemanja Stefanović
2. Predrag Beronja
3. Deniel Njari

 K1-500m juniori: 
1. Bojan Milinković
2. Aleksa Turudić
3. Mustafa Osman

K1-500m kadetkinje: 
1. Janka Fenjveši
2. Eva Barta
3. Tijana Janić

C1-500m kadeti: 
1. Kristijan Toma
2. Ognjen Tomić
3. Predrag Petrović

K1-500m kadeti: 
1. Dragan Krnac
2. Andrej Njari
3. Bojan Zdelar

Datum: 27.04.2015. Autor: Nebojša Radović

PROČITAJTE JOŠ...

LISTA KOMENTARA

Trenutno nema komentara u sistemu

OSTAVITE VAŠ KOMENTAR

Ime:
Prezime:
Tekst komentara:

POGLEDAJTE JOŠ I...

POVEZANI DOGAĐAJI...

POVEZANE VESTI...

POVEZANE GALERIJE SLIKA...

AKCIJE

Ako podjednako volite sport i da pišete o njemu, odnosno znate nešto novo i zanimljivo o nekoj sportskoj temi,  a uz to želite da svoje znanje iz oblasti sporta nesebično podelite sa drugima, javite nam se. Čekamo Vas!
Zanimaju Vas informacije o određenoj sportskoj manifestaciji (turniru, prvenstvu, akciji, seminaru, itd.), pogledajte najave aktuelnih sportskih manifestacija u okviru našeg Sportskog kalendara...
Ukoliko vodite neku sportsku organizaciju (savez, klub, asocijaciju i sl.) ili ste organizator neke sportske manifestacije (turnir, akcija, seminar, sl.) i želite da je medijski promovišete, odnosno sa njom upoznate širu javnost, Savremenisport.com može postati Vaš Medijski partner...
Osetite deo atmosvere sa najzanimljivijih već održanih sportskih manifestacija putem slika koje smo zbog Vas zabeležili u okviru Foro galerije...