Rezultati - 21. Novogodišnja trka Opštine Novi Beograd

Dvadeset i prva po redu, Novogodišnja trka Opštine Novi Beograd (Kup Braće Jeremić) održana je u sredu, 31. decmbra 2014. godine, u Beogradu, u organizaciji Atletskog kluba Maratonac - Ušće.


Na ovogodišnjoj Novogodišnjoj trci Opštine Novi Beograd učestvovalo je ukupno 105 takmičara/ki koji su postigli sledeće rezulate;


Rezultati - 21 Novogodišnja trka Opštine Novi Beograd (Preliminarni rzultati)


Glavna trka na 8000 m









Prezime i ime

A

B

C

Vreme

D

E

F

G

KUTLEŠIĆ Uroš

1995

AK Užice

3015

25:02,4

S

1

1

1

STOLIĆ Saša

1981

AK Leposavić

710

25:45,6

S

2

2

2

MITROVIĆ Miloš

1996

AK Mladost Užice

3591

25:50,5

S

3

3

3

MITROVIĆ Milan

1994

AK Mladost Užice

3591

25:55,2

S

4

4

4

STOŠIĆ Kristijan

1981

AK Mladost Užice

3021

26:20,2

S

5

5

5

STANKOVIĆ Mirko

1984

AK Crvena zvezda

3539

26:32,9

S

6

6

6

STOJANOVIĆ Nemanja

1990

AK Spartak Opovo

758

27:27,8

S

7

7

7

DAJEVIĆ Miloš

1983

AK Cerski junaci

2568

27:45,5

S

8

8

8

ČIKARA Slobodan

1992

AK Cerski junaci

3099

27:54,7

S

9

9

9

PANIĆ Tomislav

1988

SFS Borac Paraćin

2502

29.17,3

S

10

10

11

MILOSAVLJEVIĆ Nenad

1973

Beograd

3097

29:09,1

S

11

11

10

MIĆEVIĆ Tamara

1998

AK Užice

3017

29:39,1

W

12

1

1

MARKOVIĆ Zdravko

1993

AK Maratonac Ušće

3095

29:50,1

S

13

12

12

ĆULUM Vladimir

1980

Beograd

3089

29:50,2

S

14

13

13

SEKULIĆ Ana

1996

AK Užice

3062

29:54,4

W

15

2

2

JANIĆ Edo

1965

AK Apatin

3083

29:58,0

M40

16

14

1

STANOJEVIĆ Darko

1992

OAK Beograd

3023

30:03,7

S

17

15

14

DUKADINOVIĆ Miroslav

1994

OAK Beograd

3022

30:28,1

S

18

16

15

ŠULJA Mihal

1974

AK Dinamo Pančevo

3141

30:40,8

M40

19

17

2

MILOJKOVIĆ Miljan

1978

AK Niški maraton

2508

31:41,8

S

20

18

16

ĐURIĆ Nikola

1987

BRC

3088

32:19,6

S

21

19

17

MINIĆ Mirko

1959

AK Užice

3085

32:19,8

M50

22

20

1

ATANACKOVIĆ Nebojša

1976

Beograd

3098

32:25,1

S

23

21

18

ŽIVKOVIĆ Ivana

1990

OAK Beograd

3590

32:53,0

W

24

3

3

ARSOVSKI Bojan

1972

Beograd

3072

33:08,2

M40

25

22

3

BON Ivan

1977

Beograd

3014

33:08,3

S

26

23

19

JOKOVIĆ Jelica

1996

AK Užice

3016

33:45,6

W

27

4

4

RODIĆ Andrea

1963

Adidas RT

3070

34:01,8

M50

28

24

2

DENČIĆ Strahinja

1990

Beograd

3020

34:33,1

S

29

25

20

ĆIRIĆ Dragan

1951

AK Tron Palić N. Sad

3026

34:43,9

M60

30

26

1

TERZIN Vuk

1969

Beograd

3589

34:53,4

M40

31

27

4

FLEŠ Aleksandar

1983

Beograd

2503

35:03,8

S

32

28

21

DUGANDŽIĆ Ivan

1981

Beograd

3025

35:34,0

S

33

29

22

ZIOLIS Jorgos

1972

Beograd

3079

35:50,6

M40

34

30

5

LAZIĆ Miloš

1964

Beograd

3065

35:58,5

M50

35

31

3

JAĆIMOVSKI Dane

1955

AK Maratonac N.Bgd

3058

36:13,1

M50

36

32

4

STOJANOVSKI Tanja

1982

AK Apatin

3100

36:45,0

W

37

5

5

NOVAKOVIĆ Jelena

1995

Maratonac 02 Ub

3024

36:45,1

W

38

6

6

ĆIRKOVIĆ Predrag

1972

Beograd

3073

38:18,1

M40

39

33

6

BOKAREV Aleksandar

1964

OAK Beograd

3071

38:40,7

M50

40

34

5

CUPAĆ Saša

1963

IX gimnazija

3087

40:20,9

M50

41

35

6

BORIČIĆ Goran

1961

Beograd

3075

40:47,8

M50

42

36

7

JOVANOVIĆ Miloje

1965

Zemun

3080

41:35,1

M40

43

37

7

MITIĆ Dragica

1965

Adidas RT

697

42:04,6

W40

44

7

1

MIŠIĆ Goran

1969

TK Triathlete

3074

44:17,5

M40

45

38

8

JOVANOVIĆ Aleksandar

1989

AK Kruševac

2562

44:46,7

S

46

39

23

DRČA Mirko

1949

AK Inđija

3047

45:34,8

M60

47

40

2

DOBARDŽIĆ Aleksandra

1987

Beograd

3018

47:06,0

W

48

8

7

KITIĆ Dejan

1969

Beograd

3077

47:06,1

M40

49

41

9

NOVAKOVIĆ Jasmina

1965

Bgd. Poslovna škola

3082

47:17,1

W40

50

9

2

ATANASIJEVIĆ Dragan

1959

Adidas RT

3090

49:42,8

M50

51

42

8

SAVIĆ Jovica

1953

AK Veteran Crepaja

637

52:22,4

M60

52

43

3

BORELI Đorđe

1954

Beograd

3081

55:05,0

M60

53

44

4

ČEBIĆ Žarko

1947

AK Veteran

3068

58:00,0

M60

54

45

5

NINKOVIĆ Sreten

1972

Maratonac 02 Ub

648

DNF

M40




VUKOJIČIĆ Mihailo

1964

Beograd

3074

DNF

M50




DENČIĆ Miloš

1987

Beograd

1019

DNF

S




SEKULIĆ Lazar

1948

AK Smederevo

804

DNS

M60







3076

36:39,9














A - godina rođenja, B - klub, mesto, C - startni broj, D - kategorija,









E - apsolutni plasman, F - plasman po polu, G - plasman u starosnoj kategoriji



























Seniori









KUTLEŠIĆ Uroš

1995

AK Užice

3015

25:02,4

S

1

1

1

STOLIĆ Saša

1981

AK Leposavić

710

25:45,6

S

2

2

2

MITROVIĆ Miloš

1996

AK Mladost Užice

3591

25:50,5

S

3

3

3

MITROVIĆ Milan

1994

AK Mladost Užice

3591

25:55,2

S

4

4

4

STOŠIĆ Kristijan

1981

AK Mladost Užice

3021

26:20,2

S

5

5

5

STANKOVIĆ Mirko

1984

AK Crvena zvezda

3539

26:32,9

S

6

6

6

STOJANOVIĆ Nemanja

1990

AK Spartak Opovo

758

27:27,8

S

7

7

7

DAJEVIĆ Miloš

1983

AK Cerski junaci

2568

27:45,5

S

8

8

8

ČIKARA Slobodan

1992

AK Cerski junaci

3099

27:54,7

S

9

9

9

PANIĆ Tomislav

1988

SFS Borac Paraćin

2502

29.17,3

S

10

10

11

MILOSAVLJEVIĆ Nenad

1973

Beograd

3097

29:09,1

S

11

11

10

MARKOVIĆ Zdravko

1993

AK Maratonac Ušće

3095

29:50,1

S

13

12

12

ĆULUM Vladimir

1980

Beograd

3089

29:50,2

S

14

13

13

STANOJEVIĆ Darko

1992

OAK Beograd

3023

30:03,7

S

17

15

14

DUKADINOVIĆ Miroslav

1994

OAK Beograd

3022

30:28,1

S

18

16

15

MILOJKOVIĆ Miljan

1978

AK Niški maraton

2508

31:41,8

S

20

18

16

ĐURIĆ Nikola

1987

BRC

3088

32:19,6

S

21

19

17

ATANACKOVIĆ Nebojša

1976

Beograd

3098

32:25,1

S

23

21

18

BON Ivan

1977

Beograd

3014

33:08,3

S

26

23

19

DENČIĆ Strahinja

1990

Beograd

3020

34:33,1

S

29

25

20

FLEŠ Aleksandar

1983

Beograd

2503

35:03,8

S

32

28

21

DUGANDŽIĆ Ivan

1981

Beograd

3025

35:34,0

S

33

29

22

JOVANOVIĆ Aleksandar

1989

AK Kruševac

2562

44:46,7

S

46

39

23

DENČIĆ Miloš

1987

Beograd

1019

DNF

S













Seniorke









MIĆEVIĆ Tamara

1998

AK Užice

3017

29:39,1

W

12

1

1

SEKULIĆ Ana

1996

AK Užice

3062

29:54,4

W

15

2

2

ŽIVKOVIĆ Ivana

1990

OAK Beograd

3590

32:53,0

W

24

3

3

JOKOVIĆ Jelica

1996

AK Užice

3016

33:45,6

W

27

4

4

STOJANOVSKI Tanja

1982

AK Apatin

3100

36:45,0

W

37

5

5

NOVAKOVIĆ Jelena

1995

Maratonac 02 Ub

3024

36:45,1

W

38

6

6

DOBARDŽIĆ Aleksandra

1987

Beograd

3018

47:06,0

W

48

8

7
































































Veterani M 40-49









JANIĆ Edo

1965

AK Apatin

3083

29:58,0

M40

16

14

1

ŠULJA Mihal

1974

AK Dinamo Pančevo

3141

30:40,8

M40

19

17

2

ARSOVSKI Bojan

1972

Beograd

3072

33:08,2

M40

25

22

3

TERZIN Vuk

1969

Beograd

3589

34:53,4

M40

31

27

4

ZIOLIS Jorgos

1972

Beograd

3079

35:50,6

M40

34

30

5

ĆIRKOVIĆ Predrag

1972

Beograd

3073

38:18,1

M40

39

33

6

JOVANOVIĆ Miloje

1965

Zemun

3080

41:35,1

M40

43

37

7

MIŠIĆ Goran

1969

TK Triathlete

3074

44:17,5

M40

45

38

8

KITIĆ Dejan

1969

Beograd

3077

47:06,1

M40

49

41

9

NINKOVIĆ Sreten

1972

Maratonac 02 Ub

648

DNF

M40













Veterani M 50-59









MINIĆ Mirko

1959

AK Užice

3085

32:19,8

M50

22

20

1

RODIĆ Andrea

1963

Adidas RT

3070

34:01,8

M50

28

24

2

LAZIĆ Miloš

1964

Beograd

3065

35:58,5

M50

35

31

3

JAĆIMOVSKI Dane

1955

AK Maratonac N.Bgd

3058

36:13,1

M50

36

32

4

BOKAREV Aleksandar

1964

OAK Beograd

3071

38:40,7

M50

40

34

5

CUPAĆ Saša

1963

IX gimnazija

3087

40:20,9

M50

41

35

6

BORIČIĆ Goran

1961

Beograd

3075

40:47,8

M50

42

36

7

ATANASIJEVIĆ Dragan

1959

Adidas RT

3090

49:42,8

M50

51

42

8

VUKOJIČIĆ Mihailo

1964

Beograd

3074

DNF

M50













Veterani M 60-69









ĆIRIĆ Dragan

1951

AK Tron Palić N. Sad

3026

34:43,9

M60

30

26

1

DRČA Mirko

1949

AK Inđija

3047

45:34,8

M60

47

40

2

SAVIĆ Jovica

1953

AK Veteran Crepaja

637

52:22,4

M60

52

43

3

BORELI Đorđe

1954

Beograd

3081

55:05,0

M60

53

44

4

ČEBIĆ Žarko

1947

AK Veteran

3068

58:00,0

M60

54

45

5

SEKULIĆ Lazar

1948

AK Smederevo

804

DNS

M60













Veteranke W 40-49









MITIĆ Dragica

1965

Adidas RT

697

42:04,6

W40

44

7

1

NOVAKOVIĆ Jasmina

1965

Bgd. Poslovna škola

3082

47:17,1

W40

50

9

2



















Trka na 3000 m


















Veterani M 70+









ŠLJIVIĆ Aleksandar

1941

AK Veteran Beograd

3536

14:35,2

M70



1

ĆALASAN Branislav

1941

AK Veteran Beograd

3599

18:04,6

M70



2

ŠENTEVSKI Metodije

1942

AK Maratonac N. Bgd

3052

19:19,4

M70



3

STEVANOVIĆ Vlada

1934

AK Veteran Beograd

3069

22:49,6

M70



7

ANDRIĆ Miloje

1931

AK Veteran Beograd

3078

27:27,7

M70



5

KOPUNOVIĆ Mirko

1926

AK Veteran Beograd

3036

30:34,0

M70



6










Veteranke W 60+









NETA Slavica

1950

AK Vetarn

3150

21:50,0

W60



1

RELJANOVIČ Mira

1947

Beograd

3091

27:06,0

W60



2
































































Juniori - (1995-1998)









NOVAKOVIĆ Žarko

1996

Maratonac 02 UB

3028

09:29,0

J



1

DAČIĆ Marko

1996

OAK Beograd

3027

09:48,0

J



2

VANOVIĆ Mihajlo

1997

AK Spartak Opovo

903

10:06,0

J



3

KRSTIĆ Dušan

1998

SFS Borac Paraćin

3118

10:20,0

J



4

STARČEVIĆ Jovan

1995

AK Cerski junaci

3588

10:20,5

J



5

UDOVIČIĆ Petar

1977

AK Užice

3086

10:53,8

J



6

STANKOVIĆ Miloš

1996

AK Cerski junaci

3587

11:00,7

J



7

MATE Srđan

1996

OAK Beograd

3064

11:16,5

J



8

ILIĆ Nikola

1995

Maratonac 02 UB

3062

DNF

J













Juniorke- (1995-1998)









JOVANOVIĆ Aleksandra

2000

AK Užice

3084

10:49,4

JW



1

ILIĆ Snežana

1995

OAK Beograd

3066

12:35,5

JW



2

RADOVANOVIĆ Zorica

1998

Maratonac 02 UB

3594

12:57,9

JW



3

ILIĆ Tamara

1998

OAK Beograd

3067

13:42,8

JW



4










Trka na 900 m - Stariji pioniri - (1999-2000)









STARČEVIĆ Milan

1999

AK Cerski junaci


3:03,1




1

DOBRIČANIN Ivan

1999

AK Spartak Opovo


3:08,6




2

STOJANOV Milan

2000

AK Spartak Opovo


3:11,0




3

BRATIĆ Boris

1999

AK Spartak Opovo


3:27,9




4










Trka na 900 m - Mlađi pioniri - (2001-2002)









ANASTASIJEVIĆ Nikola

2001

AK C. Zvezda Beograd


3:01,8




2

KLEMPIŽ Damir

2001

OAK Beograd


3:12,3




3

JEREMIĆ Konstantin

2001

OŠ M. Crnjanski


4:08,4




4










Trka na 900 m - Mlađe pionirke - (2001-2002)









LJUBISAVLJEVIĆ Gorana

2001

SFS Borac Paraćin


3:34,8




1

STOJANOVIĆ Nevena

2002

AK Spartak Opovo


4:37,0




2

ŽIGIĆ Marija

2001

OŠ J. Ćetković


5:41,2




3










Trka na 600 m - Atletske škole A - dečaci - (2003-2004)









MITROVIĆ Marko

2003

AK Mladost Užice


2:10,9




1

ŽIGIĆ Pavle

2003

OŠ J. Ćetković


2:42,1




2










Trka na 600 m - Atletske škole A - devojčice - (2003-2004)









ŽUNIĆ Mlica

2003

AK Užice


2:17,8




1

KRTENIĆ Kristina

2004

AK Partizan


2:26,3




2

VUKOVIĆ Anastasija

2004

AK Surčin


2:29,0




3










Trka na 600 m - Atletske škole B - dečaci - (2005-2006)









STOJANOVIĆ Luka

2006

AK Spartak Opovo


2:31,7




1

BUDIMIROV Đorđe

2005

AK Spartak Opovo


3:18,3




2










Trka na 600 m - Atletske škole B - devojčice - (2005-2006)









LJUBISAVLJEVIĆ Zorana

2005

SFS Borac Paraćin


2:30,3




1

KRTENIĆ Andrijana

2005

AK Partizan


2:52,5




2

PANIĆ Jovana

2005

SFS Borac Paraćin


3:37,6




3










Trka na 300 m - Predškolci - dečaci - (2007. i mlađi)









ATANACKOVIĆ Uroš

2008

Beograd


1:31,5




1




























Trka na 300 m - Predškolci - devojčice - (2007. i mlađe)









VASIĆ Teodora

2007

AK Spartak Opovo


1:15,7




1

BOŽILOVIĆ Ana

2008

Beograd


1:26,8




2

PANIĆ Anđela

2008

SFS Borac Paraćin


1:33,1




3










Trka na 900 m - Vojska i policija u unifromi - muškarci









RAJIČEVIĆ Miloš

1990

PS Stari grad


3:48,8




1

PETOŠEVIĆ Vladimir

1981

Vojna akademija


4:04,4




2










Broj učesnika po kategorijama









Seniori

24


Vremenske prilike:






Seniorke

7


Pretežno sunčano, veoma hladno






M 40-49

10


Temperatura: od -9 do -6 stepeni






M 50-59

9


Relativna vlažnost: 60 - 70 %






M 60-69

6


Vetar: severni, 2-5 m/s






M 70+

6


Staza: asvalt, delom pod snegom






W 40-49

2








W 50-59

0








W 60+

2








Juniori

9








Juniorke

4








Stariji pioniri

4








Starije pionirke

0








Mlađi pioniri

3








Mlađe pionirke

3








Atletske škole-A-dečaci

2








Atletske škole-A-devojčice

3








Atletske škole-B-dečaci

2








Atletske škole-B-devojčice

3








Predškolci-dečaci

1








Predškolci-devojčice

3


Obrada:






Vojska i policija - muškarci

2


N. Todorović 011-26-62-475






Vojska i policija - žene

0



064-21-04-459





UKUPNO:

105



e-mail:nedeljko52@yahoo.com
























Datum: 08.01.2015.
Autor: Nedeljko Todorović

PROČITAJTE JOŠ...

LISTA KOMENTARA
Trenutno nema komentara u sistemu

OSTAVITE VAŠ KOMENTAR
Ime:
Prezime:

Tekst komentara:
POGLEDAJTE JOŠ I...
+ O nama
+ Kontakt
+ Pravna pouka
+ Uslovi korišćenja
+ Postanite saradnik
+ Često postavljana pitanja

POVEZANI DOGAĐAJI...
+ Novogodišnja trka Opštine Novi Beograd 2014

POVEZANE VESTI...
+ Rezultati - Novogodišnja trka - Kup...
+ Rezultati - Beli kros 2015
+ Počelo prijavljivanje za 28. SuisseG...
+ Poslednji jesenji test veslača na vodi
+ Petrović za istoriju u Slovačkoj
+ Uskoro završna faza izgradnje atlet...
+ Streljačka reprezentacija OSI Srbij...

POVEZANE GALERIJE SLIKA...
+ Novogodišnja trka Opštine Novi Beograd 2014

AKCIJE
Ako podjednako volite sport i da pišete o njemu, odnosno znate nešto novo i zanimljivo o nekoj sportskoj temi,  a uz to želite da svoje znanje iz oblasti sporta nesebično podelite sa drugima, javite nam se. Čekamo Vas!
Zanimaju Vas informacije o određenoj sportskoj manifestaciji (turniru, prvenstvu, akciji, seminaru, itd.), pogledajte najave aktuelnih sportskih manifestacija u okviru našeg Sportskog kalendara...
Ukoliko vodite neku sportsku organizaciju (savez, klub, asocijaciju i sl.) ili ste organizator neke sportske manifestacije (turnir, akcija, seminar, sl.) i želite da je medijski promovišete, odnosno sa njom upoznate širu javnost, Savremenisport.com može postati Vaš Medijski partner...
Osetite deo atmosvere sa najzanimljivijih već održanih sportskih manifestacija putem slika koje smo zbog Vas zabeležili u okviru Foro galerije...