Rezultati - Beli kros 2015

Autor fotografije: Marko Skorić / Savremenisport.com
Četrdeset i osmi po redu, Međunarodni Beli kros održan je u nedelju 01. februara 2015. godine  na otvorenim terenima (stadion) Sportskog centra Košutnjak u Beogradu, u organizaciji Atletskog kluba 21. Maj i Sportskog saveza Rakovice, a pod pokroviteljstvom Grada Beograda, Sekretarijata za sport i omladinu i Evropske Atletske Asocijacije (EAA).

Rezultati - Beli kros 2015:
1.000m – Vojska i policija (Military and police) – 10:40
Redosled Start. br. Prezime i ime Godište Klub/država Rezultat
Muškarci
1 450 Rajičević Miloš 1990 PS Stari Grad 3:23.1
2 464 Milosavljević Aleksandar Komanda KzO 3:23.6
3 462 Marković Miroslav desetar Komanda KzO 3:33.7
4 475 Stanojević Darko 1992 Policijska Akademija 3:39.8
5 473 Kličak Aleksandar 1992 Vojna Akademija 3:49.4
6 465 Kalezić Toman Komanda KzO 3:52.8
7 474 Glumac Dušan 1992 Vojna Akademija 3:53.7
8 461 Marković Miroslav poručnik Komanda KzO 3:57.8
9 458 Stajić Goran 1. brKoV 3:59.7
10 452 Dragojlović Bojan Brigada veze 4:01.2
11 459 Kuprešak Željko 1. brKoV 4:10.0
12 457 Grublješić Srđan 1. brKoV 4:15.9
13 479 Sekulić Saša 1982 Žandarmerija 4:35.7
14 455 Jakovljević Dušan bVP (s/n) "Kobre" 4:36.1
15 456 Milošević Zoran bVP (s/n) "Kobre" 4:53.3
16 453 Grubanov Sava Brigada veze 5:16.7
17 451 Stojković Saša Uprava za OIP, GŠ VS
18 454 Stefanović Stefan bVP (s/n) "Kobre"
19 460 Korićanin Dragoljub 98. vbr/ViPVO
20 463 Stanković Mirko Komanda KzO
Žene
1 466 Jovanović Nevena bVP (s/n) "Kobre" 4:19.4
4 469 Kanjerić Savić Biljana 1. brKoV 4:41.2
5 470 Plavšić Katarina 1. brKoV 5:07.6
2 467 Ajduković Vidosava bVP (s/n) "Kobre" 5:10.4
3 468 Nikolić Jelena bVP (s/n) "Kobre" 5:13.6
6 471 Vojnović Dragana 1. brKoV 5:17.7
7 472 Stefanović Jelena 1. brKoV 5:19.4
8 476 Mladenović Marijana 1993 Policijska Akademija 5:19.7
9 480 Puzović Stanica 1987 Žandarmerija 5:33.3
10 477 Kolić Marina 1993 Policijska Akademija 7:02.3
11 478 Isailović Zorica 1993 Policijska Akademija
 
1.000m -pionirke (2000-2001) / girls – 10:50
Redosled Start. br. Prezime i ime Godište Klub/država Rezultat
1 Roljić Aleksandra 2001 AK Banja Luka - BIH
2 Trebovac Anja 2000 AK Prijedor - BIH
3 Sekulić Katarina 2000 AK Sloboda Čačak - SRB
4 Gajić Nina 2001 Crvena Zvezda-Beograd
5 Tešić Danijela 2001 AK Junior - Krupanj
6 Kraševec Urška 2000 AK Sevnica - SLO
7 Vintu Alina Paula 2000 Romania
8 Tačić Teodora 2001 OŠ "Sveti Sava" Čačak
9 Avramović Marica 2001 AK Junior - Krupanj
10 Pintarič Nina 2001 AD Kladivar - Celje
11 Mandić Nikolina 2001 AK Tempo - Šabac
12 Šuman Nikolina 2001 AK Srem - Sremska Mitrovica
13 Stojković Anđela 2001 AK Tempo - Šabac
14 Vukić Dajana 2001 Atletska škola Lucija Kimani
15 Đurković Tina 2001 AK Požarevac
16 Gajić Nikolina 2000 AK Junior - Krupanj
17 Tuba Jovana 2000 AK Proleter - Zrenjanin
18 Dragović Nevena 2000 AK Kraljevo
19 Jocić Aleksandra 2000 AK Morava - Ćuprija
20 Ristić Milica 2000 Crvena Zvezda-Beograd
21 Jaramaz Anđela 2000 AK Košutnjak
22 Radovanov Sara 2001 AK Dinamo - Pančevo
23 Stanković Teodora 2000 AK Cerski junaci - Beograd
24 Mladenović Teodora 2000 AK Inđija
25 Jovanović Jelena 2001 AK Požarevac
26 Milutinović Tija 2000 OAK Beograd
27 Milenković Mirjana 2001 AK Proleter - Zrenjanin
 
1.000m -pionirke (2002-2003) / girls – 10:50
Redosled Start. br. Prezime i ime Godište Klub/država Rezultat
1 Jovanović Aleksandra 2002 AK Užice
2 Vasiljević Milena 2002 AK Jasenica - Smederevska Palanka
3 Petrović Lidija 2002 AK Novi Pazar
4 Žunić Milica 2003 AK Užice
5 Dimić Tijana 2003 AK Jasenica - Smederevska Palanka
6 Mijić Ena 2003 Atletska škola Lucija Kimani
7 Terzić Amra 2002 AK Novi Pazar
8 Živković Jelena 2002 AK Požarevac
9 Grujičić Andrijana 2002 AK Junior - Krupanj
10 Mijatović Milica 2003 AK Junior - Krupanj
11 Brkić Miona 2002 AK Dinamo - Pančevo
12 Slavković Jovana 2003 AK Novi Pazar
13 Sekulić Sara 2002 AK Junior - Krupanj
14 Vladov Tara 2003 AK Smederevo
15 Mihajlović Elena 2002 OAK Beograd
16 Stojković Teodora 2003 AK Tempo - Šabac
17 Bertok Sara 2003 AK Srem - Sremska Mitrovica
18 Crnković Nina 2003 AK Spartak - Subotica
19 Selenić Natalija 2003 AK Tempo - Šabac
20 Vučković Mina 2002 AK Požarevac
21 Radojević Jovana 2002 AK Srem - Sremska Mitrovica
22 Raceka Noemi 2003 AK Spartak - Subotica
23 Damnjanović Jovana 2002 AK Tempo - Šabac
24 Šolaja Eva 2003 AK Košutnjak
25 Nastić Dragana 2003 AK Inđija
26 Jaramaz Danica 2003 AK Košutnjak
27 Kovačić Anđela 2003 AK Srem - Sremska Mitrovica
28 Krtinić Mia 2003 AK Košutnjak
29 Cvejanov Dejana 2003 AK Proletar - Zrenjanin
30 Eremić Drina 2002 AK Proletar - Zrenjanin
31 Stojanović Nevena 2002 AK Spartak - Opovo
 
1.000m -pionirke (2004-2005) / girls – 10:50
Redosled Start. br. Prezime i ime Godište Klub/država Rezultat
1 Murić Saima 2006 AK Novi Pazar
2 Petrović Vanja 2005 AK Novi Pazar
3 Krtenić Kristina 2004 Partizan - Beograd
4 Slapšak Ajda 2005 AK Sevnica - SLO
5 Ribak Klara 2004 AK Smederevo
6 Nikolić Lenka 2006 AK Novi Pazar
7 Slapšak Živa 2006 AK Sevnica - SLO
8 Krstić Anđela 2004 AK Kraljevo
9 Vuković Anastasija 2004 Surčin
10 Stevanović Kalina 2006 AK Sloboda - Čačak
11 Milenković Katarina 2005 Surčin
12 Radojčić Dunja 2008 AK Metalac - Valjevo
 
4.000m – juniori (1996-1997) / junior men – 11:00
Redosled Start. br. Prezime i ime Godište Klub/država Rezultat
1 44 Mitrović Miloš 1996 Mladost Užice 13:09.2
2 32 Vujić Božidar 1996 AK Prijedor, BiH 13:11.3
3 42 Novaković Žarko 1996 Maratonac 02, Ub 13:27.2
4 37 Dačić Marko 1996 OAK Beograd 13:32.7
5 8 Dobrijević Saša 1997 Škola trčanja Prijedor, BiH 13:39.4
6 14 Ajdarević Haris 1997 AK Novi Pazar 13:59.0
7 27 Milovanović Marko 1996 AK Požarevac 14:03.0
8 7 Imamović Alija 1996 AK Sarajevo, BiH 14:16.0
9 30 Ivačković Petar 1996 Dinamo, Pančevo 14:33.0
10 28 Bozdić Stefan 1996 AK Požarevac 14:56.0
11 9 Avdić Semir 1996 AK Zenica, BiH 15:02.0
12 22 Nikolić Velibor 1997 AK Proleter, Zrenjanin 15:08.0
13 10 Doglod Amer 1996 AK Zenica, BiH 15:29.0
14 12 Miletić Stefan 1996 AK Leposavić 15:37.0
15 21 Tadić Lazar 1997 AK Crvena Zvezda 16:05.0
16 2 Savić Simon 1997 AK Postojna, SLO 16:26.0
17 31 Mate Srđan 1996 OAK Beograd 16:38.0
18 35 Miladinović Nikola 1997 AK Kraljevo 17:04.0
19 29 Ivanović Konstantin 1997 AK Crvena Zvezda 17:22.0
20 33 Milošević Luka 1997 Mladost Zemun 18:28.0
21 19 Stanišić Bojan 1996 AK Pale, BiH
22 34 Vanović Mihajlo 1997 Spartak Opovo
23 36 Banjanin Nemanja 1996 AK Smederevo
24 46 Ristić Kristijan 1997 AK Smederevo
 
4.000m – juniori (1998-1999) / junior men – 11:00
Redosled Start. br. Prezime i ime Godište Klub/država Rezultat
1 15 Bibić Elzan 1999 AK Novi Pazar 13:04.3
2 47 Vladisavljević Milan 1998 AK Smederevo 13:43.0
3 16 Zilkić Adem 1999 AK Novi Pazar 14:01.0
4 18 Ostojić Aleksandar 1998 AK Vojvodina Novi Sad 14:13.0
5 4 Jaka Grže 1999 AK Postojna, SLO 14:22.0
6 11 Mićović Nikola 1998 AK Leposavić 14:26.0
7 49 Dimitrijević Andrija 1998 AK Crvena Zvezda 14:48.0
8 38 Bilić Miloš 1998 OAK Beograd 14:57.0
9 17 Popelar Maj 1999 AK Sevnica, SLO 15:01.0
10 26 Stefanović Lazar 1999 AK Požarevac 15:12.0
11 25 Bijelić Bojan 1998 AK Proleter, Zrenjanin 15:26.0
12 20 Mihajlović Lazar 1999 AK Pale, BiH 15:30.0
13 23 Garaj Igor 1998 AK Proleter, Zrenjanin 15:35.0
14 24 Planko Ivan 1999 AŠK Tempo, Šabac 15:48.0
15 41 Dobričanin Ivan 1999 AK Spartak, Opovo 17:14.0
16 43 Starčević Milan 1999 Cerski Junaci Beograd 18:00.0
17 45 Opanasik Igor 1999 AK Inđija 18:50.0
18 40 Bratić Boris 1999 AK Spartak, Opovo 18:52.0
19 3 Žnidaršnič Jošt 1999 AK Krka N.M, SLO
20 5 Jakimovski Damjan 2000 AK Rabotnički, MAK
21 6 Mrkanović Belmin 2000 AK Doboj, BiH
22 39 Vojinović Marko 1999 Cerski Junaci Beograd
 
1.000m -pioniri (2000-2001) / boys – 11:30
Redosled Start. br. Prezime i ime Godište Klub/država Rezultat
1 Vukovič Jan 2000 AD Kladivar - Celje 3:01,4
2 Mrkanović Belmin 2000 Doboj 3:02,0
3 Božanić Ivan 2000 AK Dinamo - Pančevo 3:11,9
4 Sternard Alex 2000 AD Kladivar - Celje 3:14,6
5 Bjelica Dušan 2000 AK Sloboda - Čačak 3:17,2
6 Cvijić Mirko 2000 AK Prijedor 3:19,9
7 Anastasijević Nikola 2001 Crvena Zvezda - Beograd 3:22,1
8 Minić Stefan 2001 AK Leposavić 3:23,1
9 Despotović Nenad 2000 Crvena Zvezda - Beograd 3:26,6
10 Miladinović Đorđe 2000 AK Morava - Ćuprija 3:27,8
11 Petrović Nikola 2000 AK Prnjavor 3:28,4
12 Malešević Miloš 2000 AK Inđija 3:29,3
13 Grković Mihailo 2001 AK Tempo - Šabac 3:30,0
14 Čop Jakob 2000 AK Krka - Novo Mesto 3:31,7
15 Mauna Mirko 2001 AK Srem 3:32,7
16 Suljić Amer 2000 AK Novi Pazar 3:34,0
17 Rudan Milan 2000 AK Proleter - Zrenjanin 3:39,5
18 Klemaić Damir 2001 OAK Beograd 3:40,8
19 Katić Mihailo 2001 AK Dinamo - Pančevo 3:41,1
20 Marković Igor 2000 AK Čajetina 3:44,4
21 Tomić Marko 2001 AK Prilužje 3:51,0
22 Jakimovski Damjan 2000 AK Rabotnički - MKD 3:51,9
23 Savić Dejan 2001 AK Inđija 3:52,4
24 Hajduk Veljko 2000 AK Spartak - Opovo 3:56,2
25 Urošević Uroš 2000 AK Spartak - Opovo 4:05,5
26 Bonovac Mladen 2001 AK Spartak - Opovo 4:22,3
27 Čikoš Saboli 2001 AK Proleter - Zrenjanin 4:24,2
28 Dražić Mihajlo 2001 OAK Beograd 4:40,9
29 Simić David 2000 AK Inđija 4:43,4
30 Milisavac Nemanja 2001 OAK Beograd 4:51,8
 
1.000m -pioniri (2002-2003) / boys – 11:30
Redosled Start. br. Prezime i ime Godište Klub/država Rezultat
1 Milanović Aleksa 2002 AK Morava - Ćuprija 3:19,0
2 Džakovac Amel 2003 AK Novi Pazar 3:36,7
3 Hanić Hamza 2003 AK Spartak - Subotica 3:51,4
4 Mitrović Marko 2003 AK Mladost - Užice 3:53,2
5 Bašić Palković Darijo 2002 AK Novi Pazar 4:03,9
6 Mitrović Danilo 2003 AK Srem 4:12,4
7 Popović Andrija 2003 AK Kraljevo 4:13,5
8 Živković Miloš 2003 Partizan - Beograd 4:16,6
9 Jovanovski Uroš 2002 AK Dinamo - Pančevo 4:20,2
10 Milošev Jovan 2002 AK Proleter - Zrenjanin 4:26,0
11 Rajšić Luka 2003 AK Spartak - Opovo 4:26,9
12 Zorić Petar 2003 AK Proleter - Zrenjanin 5:34,2
 
1.000m -pioniri (2004-2005) / boys – 11:30
Redosled Start. br. Prezime i ime Godište Klub/država Rezultat
1 Savić Aleksa 2004 AK Inđija 3:43,0
2 Stepanović Marko 2004 AK Požarevac 3:43,7
3 Bajc Tomi 2005 AK Sevnica - SLO 3:50,7
4 Božanić Andreja 2004 AK Dinamo - Pančevo 3:58,8
5 Minić David 2004 AK Prilužje 4:07,6
6 Rogić Stefan 2004 OAK - Beograd 4:08,2
7 Puškar Maksim 2004 AK Spartak - Subotica 4:09,9
8 Jović Aleksa 2004 AK Sloboda - Čačak 4:14,2
9 Božilović Luka 2004 AK Smederevo 4:18,3
10 Stevšić Strahinja 2004 AK Dinamo - Pančevo 4:24,9
11 Antić Teodor 2004 AK Tempo - Šabac 4:25,4
12 Mirosavić Kosta 2004 AK Sloboda - Čačak 4:27,7
13 Gavrilović Žarko 2006 AK Metalac - Valjevo 4:30,4
14 Basarić Branko 2005 AK Jasenica - Smederevska Palanka 4:32,5
15 Katić Aleksandar 2004 AK Dinamo - Pančevo 4:32,8
16 Pisanić Adrian 2004 AK Spartak - Subotica 4:41,5
17 Kostić Nikola 2004 AK Košutnjak 4:51,4
18 Stojanović Luka AK Spartak - Opovo 5:00,0
19 Mirosavić Novak 2007 AK Sloboda - Čačak 5:07,2
20 Stevanović Uroš 2004 AK Sloboda - Čačak 5:14,5
21 Đorđević Sava 2005 AK Mladenovac 5:16,7
22 Kaitović Igor 2006 AK Metalac - Valjevo 5:27,6
23 Rokvić Marko 2006 AK Spartak - Subotica 5:34,8
 
3.000m – juniorke (1996-1997/ junior women  – 11:40
Redosled Start. br. Prezime i ime Godište Klub/država Rezultat
1 419 Zečević Jagoda 1996 AŠK Tempo Šabac, SRB 10:47,0
2 406 Piscu Andreea Alina 1996 Panduru Tirgu ROM 11:03,0
3 413 Fear Georgia 1997 Highgate UK 11:13,0
4 410 Zornić Elvedina 1997 AK Novi Pazar, SRB 11:23,0
5 424 Sekulić Ana 1996 AK Užice, SRB 12:19,0
6 402 Pušnik Urška 1997 AK Kladivar SLO 12:53,0
7 420 Stupar Kristina 1997 AK Požarevac, SRB 13:15,0
8 427 Drča Milana 1996 AK Indjija SRB 15:39,0
 
3.000m – juniorke (1998-1999) / junior women – 11:40
Redosled Start. br. Prezime i ime Godište Klub/država Rezultat
1 425 Mićević Tamara 2000 AK Užice, SRB 11:05,0
2 417 Prokopović Marina 1998 Srem S. Mitrovica, SRB 11:10,0
3 412 Gošek Karin 2000 AK Sevnica SLO 11:21,0
4 416 Pruginić Jasmina 1998 AŠK Tempo Šabac, SRB 11:22,0
5 415 Golubović Milica 1998 CBG, SER 11:48,0
6 407 Majstorović Sanja 1999 Škola trčanja Prijedor, BIH 12:34,0
7 426 Samardžić Valentina 1999 AK Prnjavor, RSRB 12:35,0
8 401 Štefane Vita 1998 AK Kladivar SLO 12:40,0
9 422 Granić Dalija 1998 Proleter Zrenjanin, SRB 13:01,0
10 429 Milenković Ana 1999 Cerski junaci SRB 13:07,0
11 421 Cekić Dijana 1999 Proleter Zrenjanin, SRB 13:40,0
12 431 Ilić Tamara 1998 OAK Bgd, SRB 15:05,0
13 418 Šajić Maja 1999 Srem S. Mitrovica, SRB 16:08,0
14 437 Jokić Ana 1999 Veslački klub C. Zvezda, SRB 17:44,0
15 428 Mrvić Nevena 1999 AK Indjija SRB 17:50,0
16 404 Salkić Mediha 1999 AK Doboj Istok, BIH
 
3.000m – seniorke (1976-1995)/ senior women – 11:40
Redosled Start. br. Prezime i ime Godište Klub/država Rezultat
1 411 Terzić Amela 1993 AK Novi Pazar, SRB 10:13,0
2 409 Stolić Sonja 1980 AK Leposavić, SRB 10:20,0
3 434 Cvijanović Biljana 1988 AK Čajetina, SRB 11:08,0
4 436 Rajković Nevena 1991 Akademski AK Niš, SRB 11:44,0
5 403 Ljubi Klara 1993 AK Krka N.M. SLO 11:56,0
6 414 Gavrilov Milana 1987 Vojvodina N. Sad, SRB 12:22,0
7 408 Kacser Zita 1988 Benedek-Team HUN 12:28,0
8 435 Živković Ivana 1990 OAK Bgd, SRB 12:37,0
9 405 Bojder Azra Hani 1994 AK Sarajevo BIH 13:26,0
10 430 Ilić Snežana 1995 OAK Bgd, SRB 14:03,0
11 432 Tomović Marija 1987 Bgd, SRB 17:12,0
12 423 Ćulafić Nataša 1986 PBG, SRB
13 433 Legen Nevena 1987 Saruna Zemun SRB
 
8.000m – seniori (1976-1995)/ senior men -12:00
Redosled Start. br. Prezime i ime Godište Klub/država Rezultat
1 310 Laszlo Gregor 1991 Benedek-Team, HUN 25:30,0
2 306 Junuzović Osman 1993 AK Doboj BIH 25:54,0
3 318 Ljajić Jasmin 1991 AK Novi Pazar, SRB 26:25,0
4 325 Kutlešić Uroš 1995 AK Užice, SRB 26:37,0
5 315 Stolić Saša 1981 AK Leposavić, SRB 26:44,0
6 311 Albert Mincyer 1986 Benedek-Team, HUN 26:49,0
7 327 Stošić Kristijan 1982 Mladost Užice, SRB 26:52,0
8 323 Milovanović Miloš 1989 Mladost Užice, SRB 27:00,0
9 322 Ničić Marko 1995 AK Požarevac, SRB 27:19,0
10 320 Mitrović Milan 1994 Mladost Užice, SRB 27:47,0
11 308 Leanca Andrej 1995 C.S.M. Dorna ROM 28:17,0
12 304 Sebastijan Puž 1980 AK Krka A. M. SLO 28:19,0
13 343 Ranđelović Predrag 1984 AK Mladost Užice, SRB 28:28,0
14 330 Gion Fredrich 1992 Mladost Užice, SRB 28:32,0
15 335 Dajević Miloš 1983 Cercki junaci, SRB 29:01,0
16 324 Milovanović Marko 1987 Dinamo Pančevo, SRB 29:09,0
17 303 Borut Albreht 1992 AK Velenje SLO 29:16,0
18 338 Milosavljević Miloš 1995 Cercki junaci, SRB 29:28,0
19 313 Neševski Aleksandar 1978 AK Leposavić, SRB 29:48,0
20 312 Mujezinović Abedin 1993 AK Zenica, BIH 30:03,0
21 309 Ancuta Mihai Irinel 1996 Panduri Tirgu ROM 30:05,0
22 301 Martin Ocepek 1988 AK Domžale SLO 30:08,0
23 319 Kostić Vladimir 1991 Vojvodina Novi Sad, SRB 30:32,0
24 328 Segedi Miloš 1995 Indjija, SRB 30:53,0
25 302 Škodnik Jožef 1976 Kladivar Celje SLO 30:56,0
26 342 Zdravković Nenad 1995 AK Napredak Aleksinac, SRB 31:05,0
27 336 Čikara Slobodan 1992 Cercki junaci, SRB 31:15,0
28 305 Jakimovski Igor 1976 AK Radnički MAK 31:43,0
29 333 Dukadinović Miroslav 1994 OAK Bgd, SRB 32:05,0
30 307 Ramiz Ibrahim 1983 AK Sarajevo, BIH 33:42,0
31 331 Božović Petar 1984 Mladost Užice, SRB 34:07,0
32 332 Marković Zlatko 1987 OAK Bgd, SRB 36:20,0
33 334 Nešković Dejan 1987 Bgd, SRB 36:24,0
34 321 Urošević Lazar 1988 Banoštor N. Sad, SRB 37:10,0
35 339 Starčević Jovan 1995 Cercki junaci, SRB 38:09,0
36 340 Krstajić Dragutin 1968 OAK Bgd, SRB 38:48,0
37 314 Krstić Aleksandar 1987 AK Leposavić, SRB
38 316 Krstić Miloš 1987 AK Leposavić, SRB
39 317 Asanović Muamer 1990 AK Novi Pazar, SRB
40 326 Stojanović Nemanja 1990 AK Spartak Opovo, SRB
41 329 Ranković Marko 1988 Čajetina, SRB
42 337 Rosić Darko 1993 AK ČAK, SRB
43 341 Nikolić Marko 1995 AK Napredak Aleksinac, SRB
44 344 Bilić Nikola 1995 Bgd, SRB
45 345 Zeković Milan 1995 AK Napredak Aleksinac, SRB
46 346 Kostić Goran 1988 AK Napredak Aleksinac, SRB
 
1.000m – Trka zadovoljstva (Sport for all) – 12:30
R..b. Start. br. Prezime i ime Godiste Klub/drzava Rezultat
M-40  (1966-1975)
1 75 Dragović Živan 1973 Kraljevo 03:56,0
2 83 Nikolić Dragan 1972 Cerski junaci, Beograd 04:21,0
4 99 Mirosavić Tomas 1975 Sloboda Čačak 04:30,0
3 96 Pantić Željko 1974 Beograd 07:49,0
  M-50 (1956-1965)  
1 97 Orbović Mirko 1956 OAK Beograd 03:49,0
2 98 Orbović Ljubiša 1959 OAK Beograd 04:19,0
3 61 Minić Mirko 1959 AK Užice 04:25,0
4 94 Stevanović Ljuba 1957 Beograd 04:39,0
5 95 Puja Tomislav 1964 Biciklistički klub C. Zvezda 16:00,0
M-60 (1946-1955)
1 67 Sekulić Lazar 1948 AK Smederevo 04:31,0
2 72 Jaćimovski Dane 1955 AK Maratonac 04:44,0
3 71 Mijatović Pero 1955 Sokolac, RS BIH 05:07,0
4 89 Dimitrić Slavko 1955 Veteran Beograd 05:30,0
5 81 Drča Mirko 1949 Inđija 05:58,0
6 104 Borić Rajko 1954 Veteran Beograd 06:23,0
7 62 Savić Jovica 1953 Veteran Beograd 07:38,0
   
M-70  (1936-1945)
1 73 Šljivić Aleksandar 1941 AK Veteran 05:40,0
2 60 Petrović Milorad 1944 Veteran Beograd 06:07,0
3 84 Šentevski Metodije 1942 Maratonac, N.Bg 06:50,0
4 100 Antonić Miloš 1936 AK Paliliula 07:28,0
5 79 Trnavac Veljko 1938 Takovo 09:58,0
M80+   (1935+)
1 90 Matijević Milan 1935 Kraljevo 06:33,0
2 78 Stevanović Vlada 1934 Veteran Beograd 08:12,0
3 93 Andrić Miloje 1931 Veteran Beograd 08:34,0
4 82 Kopunović Mirko 1926 Veteran Beograd 12:42,0
 
1.000m – Trka zadovoljstva (Sport for all) – 12:30
R..b. Start. br. Prezime i ime Godiste Klub/drzava Rezultat
W-40  (1966-1975)
1 91 Vučak Danijela 1975 OAK Beograd 05:22,0
W-50 (1956-1965)
1 80 Sokol Stojanka 1962 Spartak Subotica 06:02,0
W-60(1946-1955)
W-70+  (1945+)
1 92 Džaković Leposava 1932 Maratonac, N. Bg. 43:00,00
 
1.000m – Trka zadovoljstva (Sport for all) – 12:30
Redosled Start. br. Prezime i ime Godište Klub/država Rezultat
Rekreativci
   
1 66 Lazarević Matija 1999 AŠK Tempo 03:24,0
2 69 Stokić Marko 1992 Smederevo 03:30,0
3 74 Ilić Nikola 1995 Ub 03:41,0
4 70 Dragojević Srđan 1999 OŠ 9 maj, Sremska Mitrovica 03:48,0
5 76 Zec Zoran 1990 Inđija 04:06,0
6 106 Popović Marko 1980 Vinča 04:37,0
7 105 Boreli Đorđe 1954 Beograd 08:27,0
8 77 Ušljebrka Zoran 1939 Beograd  
Rekreativke
1 68 Mihailović Ognjena 1998 Smederevo 03:50,0
2 63 Vasić Isidora 1999 AŠK Tempo 03:54,0
3 65 Lukić Aleksandra 1996 AŠK Tempo 04:45,0
4 64 Ristić Eleonora 1999 AŠK Tempo 05:17,0
5 85 Savić Ivana 1978 Inđija 06:07,0
6 86 Savić Olja 2007 Inđija 06:14,0
   
   
Porodice
1 101 Savić Maša 2008 Beograd 08:27,0
1 102 Obradović Đina 1951 Beograd 08:33,0
1 103 Savić Predrag 1978 Beograd 08:30,0
   
 

Datum: 02.02.2015. Autor: Nedeljko Todorović

PROČITAJTE JOŠ...

LISTA KOMENTARA

Trenutno nema komentara u sistemu

OSTAVITE VAŠ KOMENTAR

Ime:
Prezime:
Tekst komentara:

POGLEDAJTE JOŠ I...

POVEZANI DOGAĐAJI...

POVEZANE VESTI...

AKCIJE

Ako podjednako volite sport i da pišete o njemu, odnosno znate nešto novo i zanimljivo o nekoj sportskoj temi,  a uz to želite da svoje znanje iz oblasti sporta nesebično podelite sa drugima, javite nam se. Čekamo Vas!
Zanimaju Vas informacije o određenoj sportskoj manifestaciji (turniru, prvenstvu, akciji, seminaru, itd.), pogledajte najave aktuelnih sportskih manifestacija u okviru našeg Sportskog kalendara...
Ukoliko vodite neku sportsku organizaciju (savez, klub, asocijaciju i sl.) ili ste organizator neke sportske manifestacije (turnir, akcija, seminar, sl.) i želite da je medijski promovišete, odnosno sa njom upoznate širu javnost, Savremenisport.com može postati Vaš Medijski partner...
Osetite deo atmosvere sa najzanimljivijih već održanih sportskih manifestacija putem slika koje smo zbog Vas zabeležili u okviru Foro galerije...