Uspešan početak Smečera u Prvoj ligi Srbije

Uspešan početak Smečera u Prvoj ligi Srbije Foto: KSO Smeč

U nedelju, 20. novembra u sportskoj hali Slobodan Čile Mišković u Crvenki su odigrane utakmice 1.kola Prve lige Srbije u sedećoj odbojci, sezona 2022/2023.

Po rasporedu naš klub (KSO SMEČ) je odigrao dve utakmice i to protiv OKI Feniks iz Kikinde i domaćinom OSUI Crvenka.

U prvoj utakmici protiv ekipe iz Kikinde kod naših momaka se videlo da nisu u najboljem takmičarskom ritmu ali za očekivati je da forma raste iz utakmice u utakmicu. Posle 2:0 u setovima za ekipu iz Kikinde naši momci u trećem setu su se izdigli i dobili set sa 28:26. Posle dobijenog seta naši momci su igrali sve bolje i nisu pravljene greške koje su naprevljene u prva dva seta. Na kraju Smečeri su zabeležili prvu pobedu sa 3:2 (25:16, 25:13, 26:28, 18:25, 2:15) u 1.kolu Prve lige Srbije.

U drugoj utakmici protiv domaćina naši momci su pokazali da su mnogo bolja ekipa i savladali su Crvenku sa 3:0.

Ovom prilikom se zahvaljujemo Gradskoj opštini Rakovica, Ottobock Sava, Sportskom savezu osoba sa invaliditetom Beograda koji su uvek sa nama.

Datum: 20.11.2022. Autor: Vilijam Maksimović