Negotin jači od oslabljenog Radničkog

Rukometaši Radničkog 1964  poraženi su na gostovanju u Negotinu od ekipe „Hajduk Veljko“ rezultatom 34-29, poluvreme 16-17 u okviru 9. kola Super B lige.

Ekipa Radničkog je bolje otvorila utakmicu, snažnom odbranom i raznolikošću u napadu sve do 25. minuta i rezultata 12-15 imala konstantno vođstvo. Negotinci su tek pred kraj prvog dela igre uspeli da smanje na gol razlike i na poluvreme se odlazi rezultatom 16-17.

Drugi deo igre je u potpunosti pripao domaćinu, koji već u 40. minutu ima prednost 22-20, koju održava i povećava sve do kraja utakmice i konačnih 34-29. Oslabljeni gostujući igrači nisu imali snage da se odupru snažnim naletima domaćih igrača.

Najefikasniji u domaćoj ekipi su bili Aleksandar Ćirić sa 8 i Aleksandar Pavlović sa 7 pogodaka, dok su kod Radničkog golgeterski najraspoloženiji bili Miloš Simić i Mihajlo Knežević sa po 5 postignutih golova.
Datum: 28.11.2017. Autor: R64 media team