Tigrice se revanširale NAISI

Rukometašice Radničkog su u derbi meču 4-og kola plej-ofa savladale ekipu niške Naise rezultatom 24-20,poluvreme 15-7. Izabranice trenera Radosavljevića su granitnom odbranom u prvom poluvremenu svele Nišlike na samo 7 datih golova.Sve linije tima su funkcionisale u najboljem redu.

Početak drugog dela igre je doneo promenu u odbrambenoj postavci Naise na koju se Tigrice nisu baš najbolje snašle.Borbene Nišlike su se par puta približile na 4 gola zaostatka,ali da ne dođe do iznenađenja se najviše pobrinula sjajna Jovana Risović na golu šampionki,zabeleživši 17 odbrana u konačnom skoru.

Po običaju najefikasnija u domaćim redovima je bila Sanja Radosavljević.

Sve u svemu kragujevačka publika je imala priliku da uživa u odličnoj rukometnoj predstavi u dvorani Jezero.

Igrač utakmice – Jovana Risović. ŽRK Radnički - ŽRK Izvor  24:20 (15:7) Kragujevac: Hala “Jezero”. Gledalaca : 200 Sudije: Vladimir Knežić,Marko Pešić  Sedmerci:  Radnički 8(5), Naisa 4(2) Isključenja: Radnički 8 min,Naisa 6 min Radnički  : Ćosić (odbrana), Petrović 1, Stojković, Prijović 3, Tanić 3,S. Radosavljević 8,N.Radosavljević Radović, Stajković, Simić 2,  Lukić, Risović ( 17 odbrana),  Dukić 2, Tatar 1, Kulić, Todorović 4. Naisa : Popović ( 1odbrana) , Nikolić, Veljković  , Karalić, Pešić,Stefanović, Đoković 4, Radović, Nedeljković 5, Petković( 7 odbrana), J. Zdravković 2, Mitrović, Jevtovic ( 1 odbrana), Vučković, Milojević, Tanasković. Ekipa Radničkog će sledećeg vikenda ugostiti ekipu Železničara iz Inđije u okviru petog kola plej-ofa SRLS za žene.

Datum: 09.05.2016. Autor: ŽRK Radnički