Tigrice izborile plasman na F4 kupa Srbije

Rukometašice Radničkog su savladale ekipu “Bor-RTB” u drugoj utakmici šetvrtfinala kupa Srbije rezultatom 28-20, poluvreme 17-5. U utakmici u kojoj pobednik nijednog trenutka nije dolazio u pitanje, Tigrice su krenule snažno u odbrani I efikasno u napadu sve do završetka prvih 30 minuta. Gošće su prvi gol postigle tek u 14-om minute a u tim trenucima je uz odličnu igru cele ekipe dominirala reprezentativka Sanja Radosavljević.

U drugom delu igre trener domaćih Aleksandar Radosavljević je uz proveru nekih taktičkih varijanti pružio priliku svim igračicama.

Ovom pobedom popularne Tigrice su se plasirale na završni turnir kupa Srbije koji će se održati 28. i 29. maja.

ŽRK Radnički – ŽJRK Bor-RTB  28:20 (17:5)

Bor: Hala “JEZERO”. Gledalaca : 200
Sudije: Spasoje Kolak,Stanislav Milošević
Sedmerci: Radnički 7(5), Bor 0(0)
Isključenja: Radnički 4 min,  Bor 4 min

Radnički : Ćosić( odbrana), Petrović 1, Stojković, Prijović 2, Tanić 2, S.Radosavljević 12, ,  Radović 4,  Stajković ( 1 odbrana), Simić, Lukić 1, Risović ( 15 odbrana),  Dukić,Tatar 3, Veljković Kulić 1, Todorović 2 .

Bor : Ilić ( 11 odbrana),Veselinov 1 Jevtov 2, , Mihajlović 2, Kostić, Stankovski 2, Simonović, Mesaroš, Radivojević, Ilić ( 3 odbrane), Veljković 2, Radević, Milić 11, , Novaković.

Igrač utakmice : Sanja Radosavljević

Datum: 17.04.2016. Autor: Saša Jančić