Minimalan poraz Tigrica u derbiju

Rukometašice Radničkog su u okviru 3-og kola plej-ofa poražene na svom terenu od vodeće ekipe Izvora minimalnim rezultatom 23-25,poluvreme 12-15.

Aranđelovčanke su od samog starta nametnule svoj stil igre i tokom prvog poluvremena imale konstantno vođstvo.Oslabljene Tigrice nisu imale odgovor na takvu igru.

Početkom drugog dela igre ekipa Izvora se odlepila na 4 gola razlike 13-17,ali su borbene Tigrice serijom 4-0 vratile rezultatsku neizvesnost.Usledila je još jedna serija gošći 4-0 na koju su domaće igračice takođe imale odgovor.Na samom kraju iskusna ekipa Izvora je stekla nedostižnu prednost.

Igrač utakmice Ana Tomkpvić.

ŽRK Radnički - ŽRK Izvor  23:25 (12:15)

Kragujevac: Hala “Jezero”. Gledalaca : 300
Sudije: Goran Kovač,Srđan Milosavljević
Sedmerci:  Radnički 6(4), Izvor 5(4)
Isključenja: Radnički 8 min, Izvor 10 min

Radnički  : Ćosić (odbrana), Petrović 3, Stojković, Prijović 5, Tanić 1,S. Radosavljević 7,N.Radosavljević Radović, Stajković, Simić,  Lukić, Risović ( 10 odbrana),  Dukić 2, Tatar 1, Kulić, Todorović 4.

Izvor : Simić Kojić 5, Radoičić, Anić, Stanić, Ilić 3, Rabata 1, Mrlješ, Tomković 5, Karić (10  odbrana), Rajović 1, Grbić, Đoković, Kačarević (1 odbrana), Danilović 8, Stefanović, Petrović 2.

Ekipa Radničkog će odigrati utakmice četvrtfinala kupa Srbije protiv ekipe ŽJRK BOR 12.aprila u Boru I 27.u Kragujevcu,a takmičenje u plej-ofu se nastavlja posle  Uskršnjih praznika.

Datum: 11.04.2016. Autor: ŽRK Radnički