Radnički sigurno protiv Sloge

Rukometašice Radničkog su u utakmici 17-og kola SRLS savladale ekipu „Sloge“ rezultatom 30-22,poluvreme 15-14.

Prvo poluvreme je bilo dosta izjednačeno i ekipe su se smenjivale međusobno u vođstvu.Gošće su se pokazale kao tvrd orah u tom delu igre.

Početkom drugog poluvremena izabranice trenera Radosavljevića su granitnom igrom u odbrani dovele stvari na svoje mesto i za 27 minuta drugog dela igre gošćama dozvolile samo 6 pogodaka.Strateg Radničkog je u poslednja 3 minuta dao šansu svim igračicama.

Igrač utakmice Anđela Janjušević.

ŽRK Radnički - ŽRK Slogar  30:22 (15:14) Kragujevac: Hala “Jezero”. Gledalaca : 300 Sudije: Goran Kovač,Srđan Milosavljević  Sedmerci:  Radnički 7(2), Sloga 3(3) Isključenja: Radnički 8 min, Sloga 12 min

Radnički  : Ćosić(1 odbrana), Petrović 2, Stojković, Prijović 1, Tanić 2, S.Radosavljević 6, N.Radosavljević,Radović 8,  Stajković, Lukić, Risović ( 18 odbrana),  Dukić 1,Tatar, Kulić, Todorović 1 Janjušević 9

Sloga : N.Kolundžić ( 14 odbrana), Jovanović 2, Bogojević 1, Joksimović 1, Simeonović, Terzić 2, Končar 4, Đorđević 8, Vranić 2, Milošević 1, Blagojević, Aleksić, Mladenović, Pavlović, Orlović, T.Kolundžić 1.

Sledeću utakmicu odloženog 15-og kola Radnički dočekuje lidera na tabeli ekipu „Izvor“ u sredu 2.marta sa početkom u 18 časova.

Datum: 02.03.2016. Autor: Saša Jančić