Besplatan javni trening, Beograd, Ada Ciganlija, (12. Sajam sporta), 24. septembra sa početkom u 12:30 časova. Vežbajte sa nama!
Aktivnija Srbija je projekat koji okuplja stručnjake iz oblasti nutricionizma i sportske medicine, kao i brojne osobe iz sportskog i javnog živata, koje su voljne da svojim primerom daju putokaz svima koji žele da uvedu nove, zdrave navike u svoj život!
Projekat Aktivnija Srbija udružio je pod parolom “Udružimo se, vežbajmo zajedno i pokrenimo sve one koji to nisu mogli sami!” stručnjake iz raznih oblasti: Nutricionisti koji će svojim programima ishrane i savetima doprineti da učesnici postignu što bolje rezultate, jer je opšte poznato da ishrana i hidratacija ima veoma važnu ulogu kod aktivnih osoba; Priznati sportisti koji će imati ulogu promotera i bodriti sugrađane da se pridruže; Doktori specijalisti koji će govoriti o prednostima fizičke aktivnosti u prevenciji raznih bolesti; Mediji koji će svojom podrškom pomoći da za projekat čuje što više građana.
Projekat Aktivnija Srbija ima zadatak da podigne svest građana Srbije o značaju fizičke aktivnosti, o tome koliko je ona važna za očuvanje zdravlja, i koliko, na kraju krajeva, doprinosi lepšem i zdravijem životu. Projekat AS (Aktivnija Srbija) je osmišljen kao masovni javni trening na kom će sugrađani moći besplatno da vežbaju i biće organizovan u više gradova u Srbiji. Pored aktivnog druženja sa građanima, projekat Aktivnija Srbija trudi se da kod lokalne samouprave proširi vidike po pitanju zdravijeg i aktivnijeg načina života.
Pravo učešća na javnom treningu Aktivnija Srbija imaće svi zainteresovani, uredno prijavljeni građani, psiho-fizički sposobni za ovakav vid aktivnosti.
Prijavljeni vežbači dobijaju:
🎁 vredni pokloni za učesnike
🍏 Voćni pire – Nutrino lab
👕 majice
🌿 čajevi dr Josif Pančić
🏅 diplome za učesnike
🤾Igre bez granica
🧩 takmičenje u igrama “Aktivniji malci” od 5-11 god.