ARКUS liga: Prva pobeda Crvenke

ARКUS liga: Prva pobeda Crvenke Foto: ARKUS liga

Ruкometaši Crvenke pobedili su na gostovanju ekipu Кikinde rezultatom 26:23 (12:11) u okviru 11. kola ARКUS lige. Za Crvenčane je to prvi trijumf ove sezone u konkurenciji superligaša, dok Кikinda sada ima skor od dve pobede i osam poraza, uz utakmicu manje od večerašnjeg rivala.

ARКUS liga: Partizan slavio u derbiju kola

Gosti su posle neizvesnog prvog poluvremena ipak otišli na pauzu uz minimalnu prednost, da bi u nastavku, u 45. minutu, došli do ključnih plus četiri na semaforu (16:20). Кikinđani su do kraja uspeli u nekoliko navrata da smanje zaostatak, ali ne i da osujete nameru rivala da osvoji prva dva boda u takmičenju.

Radnički nastavio pobednički niz u Beogradu

Najefikasniji u timu Crvenke bio je Milan Bošković sa sedam postignutih golova, a pratio ga je Marko Tasić, koji je proglašen za igrača utakmice, sa šest pogodaka. U ekipi Кikinde istakao se Nikola Stanković, koji je devet puta zatresao mrežu gostiju.

Datum: 14.12.2020. Autor: Ana Jovanović