Minimalan poraz Radničkog 1964 na startu drugog dela sezone

Rukometaši Radničkog 1964 su u okviru 12-og kola Super B lige poraženi u Beloj Palanci  od istoimene ekipe minimalnim rezultatom 25-24, poluvreme 14-11.

Početak utakmice je pripao Radničkom koji u 15-om minutu dolazi do 2 gola prednosti ( 3-5).U tom delu igre su dominirale čvrste i disciplinovane odbrane na obe strane terena.U igri gol za gol,gostujući igrači održavaju vođstvo sve do 19-og minuta i rezultata 6-8.Od tog trenutka domaćin se budi i serijom 7-0 dolazi do maksimalnih 5 golova prednosti (13-8,28.min), ali se na odmor odlazi sa podnošljivih 3 gola razlike ( 14-11).

Početkom drugog dela domaćin održava prednost od par golova,ali se Kragujevčani vraćaju u utakmicu i golom Simića u 46-om minutu dolaze do izjednačenja (19-19). Rezultatska klackalica je trajala sve do poslednjih trenutaka kada spretniji i srećniji domaćin golom najboljeg igrača Ranđelovića u 60-om minutu dolazi do 2 boda.

U redovima domaćina najefikasniji su bili  Pavlović i Ranđelović sa po 7 pogodaka, a kod Kragujevčana Stanojev sa 5 i Stošić sa 4 postignuta gola.

Igrač utakmice  Dragan Ranđelović

Bela Palanka –Radnički 1964: 25-24 (14-11)

Bela Palanka: Hala “Banjica”. Gledalaca : 400
Sudije: Danijel Stanković,Marjan Stefanović
Sedmerci:  Bela Palanka 6 (3), Radnički 3 (3)
Isključenja: Bela Palanka 12 min, Radnički  10 min

Bela Palanka :  Lazić, Đurić, Pavlović 7, Mitić, Stoilković 3, Nikolić, Ranđelović 7, Veljković 3, Ranđelović M., Đorđević, Stanković, Ristić 1, Lilić, Urošević 2, Todorović 2.

Radnički 1964  :  Bogićević ( 13 odbrana,3 sedmerca), Blagojević, Milosavljević 1, , Stošić 4, Ristić 1, Dobrosavljević, Radivojević, Knežević, Simić 3, Stevanović 2, Radenović 2, Stanojev 5, Poskurica 1, Bogdanović 2, Jovanović ( 8 odbrana), Janićijević 3.

U narednoj utakmici 13-og kola Radnički će gostovati u Leskovcu gde će ga dočekati ekipa “Dubočice”.

Datum: 25.02.2018. Autor: R64 media team