Poraz Tigrica u Kikindi

Poraz Tigrica u Kikindi Foto: zrkradnicki.org

Rukometašice Radničkog su u okviru 7-og kola plej-auta poražene u Kikindi rezultatom 23-20, poluvreme 10-13.

Iako oslabljene neigranjem standardnih Katarine Stepanović i Sandre Radović, gošće su pružile snažan otpor na vrućem terenu u Kikindi. Do 24-og minuta se vodila izjednačena borba, da bi od tog trenutka sve do 51-og minuta bile u konstantnom vođstvu, ali su Kikinđanke u finišu preokrenule rezultat.

Ovim porazom Tigrice su pale na treče mesto tabele.

Igrač utakmice : Slađana Stepanović

ŽORK Kikinda - ŽRK Radnički Kragujevac  23:20 (10:13)

Kikinda, hala "SC Jezero". Gledalaca: 330
Sudije: Ivan Mandić,Nemanja Kovačić
Sedmerci:  Kikinda  2 (1), Radnički 4 (4)
Isključenja: Kikinda 12 min, Radnički 6 min

Kikinda:  Aleksić, Stepanović 7, Bajkin, Živkov 2, Mitrović 6, Ardala 3, Sivčev 1, Golušin, Kovačić, Žikić, , Đurašković  Kekez, Lazić 3, Ristić 1.
Radnički:  Ćosić, Petrović 4 , Begović, Jelesijević 1, Blagojević J.,  Radović , Ležaja  ( 12 odbrana),  Lukić 3  , Stajković,  Kojić  ,Stoiljković 3  , Blagojević M., Kulić 2, Janković  7

Sledećeg vikenda u okviru 8-og kola plej-auta SRLS  za žene,Radnički će ugostiti ekipu Bora.

Datum: 14.05.2017. Autor: ŽRK Radnički