28. Međunarodna kajakaška regata Bezdan održaće se u subotu, 08. aprila 2017. godine, u Bezdanu, u organizaciji Kajakaškog kluba Dunav - Bezdan.
Ovogodišnja kajakaška regata Bezdan održaće se na deonici od Brodogradilišta do mosta u Bezdanu, sa početkom u 12:00 časova, a u skladu sa pravilima Kajakaškog Saveza Srbije.
Programom kajakaške regate Bezdan predviđena su takmičenja u sledećim disciplinama: K-1 2000m PIONIRI (13-14 god.); MK-1 2000m dečaci do 10 god.; K-1 2000m PIONIRKE (13-14 god.); MK-1 2000m devojčice do 10god.; K-1 2000m KADETI (15-16 god.); MK-1 2000m dečacido 11 god.; K-1 2000m KADETKINJE ( 15.-16.god.); MK-1 2000m devojčice do 11 god.; K-1 2000m JUNIORI (17-18. god.); MK-1 2000m dečaci do 12 god.; K-1 2000m JUNIORKE (17-18 god.); MK-1 2000m devojčice do 12 god.; K-1 2000m SENIORKE; MK-1 2000m dečaci do 13 god.; K-1 2000m SENIORI; MK-1 2000m devojčice do 13 god.; C-1 2000m SENIORI.
Pravo učešća na kajakaškoj regati Bezdan imaće svi zainteresovani u nekoj od sledećih starosnih kategorija: dečaci do 10 god; devojčice do 10 god; dečaci do 11 god; devojčice do 11 god; dečaci do 12 godina; devojčice do 12 godina; dečaci do 13 god; devojčice do 13 god; PIONIRI(13-14 god.); PIONIRKE (13-14 god.); KADETI (15-16 god. ); KADETKINJE (15.-16. god.); JUNIORI (17-18. god.); JUNIORKE (17-18 god.); SENIORKE; SENIORI.
Prijavljivanje zaintresovanih učesnika/ca za učešće na kajakaškoj regati Bezdan obavljaće se 04.04.2017. godine, putem i-mejl adrese antonia.panda@gmail.com
Napomena:
- Svaki klub može prijaviti neograničeni broj čamaca za svaku trku.
- Proglašenje tri prvoplasirana biće odmah na vodi po ulasku u cilj, dok će se ekipni rezultati objaviti na sajtu Kajakaškog Saveza Srbije.
- Pravo nastupa imaju takmičari/ke lekarski pregledani i sposobni za takmičenje i to na ličnu odgovornost svog kluba.
- Organizator zadržava pravo da takmičari/ke KK „Dunava“ mogu nastupiti pored svoje kategorije i u nekoj višoj kategoriji.
- Troškove prevoza snose učesnici a organizator obezbeđuje hranu i sokove.
Program takmičenja:
Subota, 08. april 2017.
- 11:00 - Sastanak vođa ekipa
- 12:00 - K-1 2000m PIONIRI (13-14 god.)
- 12:10 - MK-1 2000m dečaci do 10 god.
- 12:20 - K-1 2000m PIONIRKE (13-14 god.)
- 12:30 - MK-1 2000m devojčice do 10god.
- 12:40 - K-1 2000m KADETI (15-16 god.)
- 12:50 - MK-1 2000m dečaci do 11 god.
- 13:00 - K-1 2000m KADETKINJE ( 15.-16.god )
- 13:10 - MK-1 2000m devojčice do 11 god.
- 13:20 - K-1 2000m JUNIORI (17-18. god.)
- 13:30 - MK-1 2000m dečaci do 12g
- 13:40 - K-1 2000m JUNIORKE (17-18 god.)
- 13:50 - MK-1 2000m devojčice do 12g
- 14:00 - K-1 2000m SENIORKE
- 14:10 - MK-1 2000m dečaci do 13 god.
- 14:20 - K-1 2000m SENIORI
- 14:30 - MK-1 2000m devojčice do 13 god.
- 14:40 - C-1 2000m SENIORI