Liga Vojvodine: Novosađanima i Inđijcima po četiri prva mesta u Vrbasu

Najuspešniji klubovi u trećem kolu Lige Vojvodine za kadetski i mlađe juniorski uzrast i šestom za pionire i pionirke, koji su minulog vikenda održani u Vrbasu, bili su Novi Sad 1790 i Mladost (Inđija). Novosađani i Inđijci su osvojili po četiri prva mesta.


Kao i nekoliko puta do sada, najuspešniji pojedinac bila je Aleksandra Havran (Jedinstvo, Stara Pazova), koja je još jednom zabeležila „het trik“. Pobedila je u pionirskoj, kadetskoj i konkurenciji mlađih juniorki i kadetkinja.


Serijska vazdušna puška

Pioniri: 1. Dimitrije Stefanović (Kikinda) 181, 2. Stefan Terek (Kikinda) 178, 3. Jovan Lukač (Mladost, Inđija) 176… Ekipno: 1. Mladost (Lukač, Košnjak, Brdar) 524, 2. Vrbas 487, 3. Blek Hors, Sombor 436...

Pionirke: 1. Aleksandra Havran (Jedinstvo, Stara Pazova) 182 (druga serija 92), 2. Lara Džonić (Mladost, Inđija) 182 (90), 3. Tamara Gavranović (Tisa, Adorjan) 180… Ekipno: 1. Tisa (Gavranović, Fabijan, Ladanzi) 494, 2. Kikinda 478, 3. Blek Hors, Sombor 452...


Standardna vazdušna puška

Kadeti: 1. Petar Erdei (Novi Sad 1790) 581 (97), 2. Veljko Mihajlović (Mladost) 581 (96), 3. Dimitrije Stefanović (Kikinda) 576… Ekipno: 1. Mladost, Inđija (Bojić, Mihajlović, Lukač) 1.702.


Mlađi juniori i kadeti: 1. Dimitrije Gaćeša (Mladost) 589, 2. Petar Erdei (Novi Sad 1790) 581 (97), 3. Veljko Mihajlović (Mladost) 581 (96)...Ekipno: 1. Mladost (Gaćeša, Bojić, Mihajlović)1.745, 2. Novi Sad 1790 1.723, 3. „Živko Relić Zuc“, Sremska Mitrovica 1.560.


Kadetkinje: 1.  Aleksandra Havran (Jedinstvo, Stara Pazova) 389, 2. Isidora Slavnić 388, 3. Anđela Radun 386 (obe Novi Sad 1790)... Ekipno: 1. Novi Sad 1790 (Radun, Slavnić, Vranešević) 1.133, 2. Mladost, Inđija 1.078.


Mlađe juniorke i kadetkinje:  1.  Aleksandra Havran (Jedinstvo, Stara Pazova) 389, 2. Isidora Slavnić 388, 3. Anđela Radun 386 (obe Novi Sad 1790)...  Ekipno: 1. Novi Sad 1790 (Martinov, Kocić, Radun) 1.155, 2. Mladost 1.078, 3. Bečkerek 971.


Pištolj

Mlađe juniorke i kadetkinje: 1. Ivana Teodorović (Novi Sad 1790) 347, 2. Teodora Babić 346, 3. Kristina Vukadinović 339 (obe “Živko Relić Zuc“) 339…


Kadetkinje: 1. Anđela Pilipović (Kikinda) 294, 2. Marina Mijatović (Pančevo 1813) 275.


Kadeti: 1. Velimir Ninković  499, 2. Mihajlo Slijepčević 494 (obojica Pančevo 1813).


Mlađi juniori i kadeti: 1. Nemanja Stojanov (Uljma) 545, 2. Branislav Tomić („Živko Relić Zuc“) 523, 3. Uroš Ivanovski (Novi Sad 1790) 521… Ekipno: 1. Pančevo 1813 (Lazovski, Ninković, Slijepčević) 1.447.

Datum: 30.01.2019. Autor: Streljački savez Srbije

PROČITAJTE JOŠ...

LISTA KOMENTARA

Trenutno nema komentara u sistemu

OSTAVITE VAŠ KOMENTAR

Ime:
Prezime:
Tekst komentara:

POGLEDAJTE JOŠ I...

POVEZANE VESTI...

AKCIJE

Ako podjednako volite sport i da pišete o njemu, odnosno znate nešto novo i zanimljivo o nekoj sportskoj temi,  a uz to želite da svoje znanje iz oblasti sporta nesebično podelite sa drugima, javite nam se. Čekamo Vas!
Zanimaju Vas informacije o određenoj sportskoj manifestaciji (turniru, prvenstvu, akciji, seminaru, itd.), pogledajte najave aktuelnih sportskih manifestacija u okviru našeg Sportskog kalendara...
Ukoliko vodite neku sportsku organizaciju (savez, klub, asocijaciju i sl.) ili ste organizator neke sportske manifestacije (turnir, akcija, seminar, sl.) i želite da je medijski promovišete, odnosno sa njom upoznate širu javnost, Savremenisport.com može postati Vaš Medijski partner...
Osetite deo atmosvere sa najzanimljivijih već održanih sportskih manifestacija putem slika koje smo zbog Vas zabeležili u okviru Foro galerije...