Kragujevčani dominantno do novih bodova

Rukometaši Radničkog 1964 su u utakmici 6-og kola Super B lige za muškarce savladali ekipu „Pobednik“ iz Prijepolja rezultatom 39-18, poluvreme 19-11.

Samo do 5-og minuta i rezultata 2-2 je trajala neizvesnost na parketu hale Jezero. Od tog trenutka na terenu je postojao samo jedan tim. Sve je polazilo za rukom momcima šefa struke Radosavljevića, iz čvrste i agresivne odbrane nizali su se uspešno realizovani kontranapadi i prednost je rasla, a na semaforu u 30-om minutu je stajao rezultat 19-11.

Drugi deo igre nije doneo ništa dobro igračima Pobednika.Rasterećeni domaćini su ušli još agresivnije i raznovrsnije što je rezultiralo konstantnim uvećanjem prednosti na kontu Radničkog. Stručni štab domaćina je dao šansu svim igračima, koju su oberučke iskoristili. Na momente atraktivna igra u kojoj su prednjačili Mihajlo Knežević i Stefan Stanojev je i dovela do konačnih 21 gola prednosti ( 39-18).

Ovom pobedom Radnički je zadržao lidersko mesto na tabeli.

U redovima Radničkog najefikasniji su  bili Mihajlo Knežević i Bojan Tomić sa 7 pogodaka, a kod gostiju se istakao Aleksandar Babić sa 8 postignutih golova.

Igrač utakmice : Mihajlo Knežević

RK Radnički 1964 –RK Pobednik: 39-18 (19-11)

Kragujevac: Hala “Jezero”. Gledalaca : 250
Sudije: Davor Tarajić,Vladan Andonovski
Sedmerci: Radnički 4 (3), Pobednik 1 (0)
Isključenja: Radnički 6 min, Pobednik  12 min

Radnički 1964 :  Bogićević, Blagojević 1, V.Stevanović 2, Ristić 3, Mutavdžić  , Lekić ( 6 odbrana), Dobrosavljević 3, Petrović (15 odbrana), Knežević7, M.Stevanović 2, Radenović 1, Stanojev 6, Bogdanović 3, Tomić 7, Janićijević 1, Medić 3.

Pobednik :   Babić, Petrić 1, Babić, Petrić, Rajić 2, Hajdarević 1, Hamzić 4, Tabaković, A.Babić 8, Ječmenica, Bajraktarević 2.

U sledećem kolu Radnički će gostovati u Novoj Varoši ekipi “Zlatar”.

Datum: 05.11.2018. Autor: R64 media team