Boranke savladale Radnički

Boranke savladale Radnički Foto: zrkradnicki.org
Rukometašice Radničkog su poražene u duelu trećeg kola plej.auta u Boru od istoimene ekipe rezultatom 27-22, poluvreme 14-8.

Loš start gostujućih igračica i vođstvo domaćina 7-1 u 11-tom minutu su poprilično uticali na dalji tok utakmice. Boranke su sigurnom igrom došle do velikih 6 razlike na poluvremenu 14-8.

U drugom delu igre rukometašice Radničkog su pokušale da smanje vođstvo domaćina, par puta svodile razliku na 4 gola, ali to je bilo sve što su uradile.

Kod domaćina je najefikasnija bila Bojana Milić sa 8 pogodaka,dok se kod Radničkog iizdvojila Katarina Stepanović sa 7 golova.
Igrač utakmice : Sara Stankovski

ŽJRK BOR -ŽRK Radnički Kragujevac  27:22 (14:8)
Bor, SC "BOR". Gledalaca: 100
Sudije: Miloš I Đorđe Jevtić
Sedmerci:  Bor 3(2), Radnički  3(3)
Isključenja: Bor 16 min, Radnički 6 min
BOR:  Ilić, Velinović, Jevtov, Petrović, Mihajlović 2, Stankovski 5, Simonović 5, Nikolov, Marković, Mitić, Milić 8, Redžeplar, Nikolić 2, Simić 3, Radulović, Ivković 2
RADNIČKI: Ćosić( 3 odbrane), Petrović 4, Begović, Jelesijević  3. Blagojević, Radović, Ležaja  ( 5 odbrana),  Lukić 1 , Stajković (odbrana),  Kojić 4 ,Stoiljković 3 ,Stepanović 7,  Kulić ,Janković.

Sledi utakmica 4-og kola plej auta u kojoj Kragujevčanke dočekuju ekipu Sloge iz Petrovca na Mlavi u četvrtak 13.aprila u hali “Jezero” sa početkom u 17:30.

Datum: 09.04.2017. Autor: ŽRK Radnički