Održano Prvenstvo Beograda u sportskom ribolovu za OSI

Prvenstvo Beograda u sportskom ribolovu održano je 18. juna 2015., na  jezeru Duboki potok u Barajevu.

Epitet najbolje ekipe u  disciplini lov ribe udicom na plovak  zaslužno je ponela ekipa Sportsko udruženje OSI Zemun . Drugo mesto osvojila je ekipa  Društva za sport i rekreaciju invalida Čukarica., dok je treća bila ekipa „Palež„ iz Obrenovca.U kategoriji lov ribe  udicom po dnu pobedila je ekipa sa Novog Beograda.

U pojedinačnoj konkurenciji pobedio je Nenad Kostadinović, drugo mesto osvojio je Miodrag Rajaković, treće mesto  osvojila je Spomenka Rajaković.

U kategoriji sa intelektualnim teškoćama prvak Beograda za 2015. godinu postao je Filip Ivanović, drugo mesto podelili su Drago Erceg i Anđelko Radojlović, dok je bronzanu medalju osvojio Slobodan Radoešević.

Organizator takmičenja bio je Sportski savez osoba sa invaliditetom Beograd pod pokroviteljstvom  Grada Beograda, Sekretarijata za sport i omladinu.

Datum: 19.06.2015. Autor: Jelena Radivojević